Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Pakowacz

Pakowanie mięsa

10.6 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 18-02-2020
Data zakończenia 09-03-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Treść oferty

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) dla swojego holenderskiego klienta prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

Pakowacz mięsa

Opis stanowiska:

Prosta praca przy pakowaniu i etykietowaniu mięsa (kiełbas).

Praca od poniedziałku do piątku.

Wymagana dyspozycyjność na minimum trzy miesiące (możliwość pracy przez cały rok).

Stawka za godzinę: 10,60 euro.

- pensje w systemie tygodniowym w każdy piątek
- możliwość szybkiego wyjazdu
- legalne i stabilne zatrudnienie
- stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (z Internetem)
- organizujemy transport do Holandii i z powrotem

Wymagamy:

- motywacji do pracy
- dyspozycyjności w wyznaczonym terminie
- brak przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych