Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pakowacz

PRACA NA WAKACJE DLA STUDENTÓW,UCZNIÓW(K/M)-NIEMCY

10.15 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca sezonowa
Data publikacji 30-06-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

prawo jazdy B

Treść oferty

Studenci, Uczniowie i Maturzyści!

Szukacie pracy na wakacje? Dobrze trafiliście!

Jak co roku oferujemy pracę na wakacje! Maturzystów zachęcamy do przyjazdu jeszcze w czerwcu zaraz po maturach.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Stanowisko: Pracownik produkcji (K/M) - Niemcy
Miejsce pracy: Haren / Wietze - Niemcy (region Dolnej Saksonii)

Zakres obowiązków:
- Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
- Kontrola jakości
- Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
- Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
- Komfortowe warunki mieszkaniowe
- Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
- Wytrzymałości fizycznej
- Pełnoletności - wymóg konieczny
- Umiejętności pracy w zespole
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
- Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".