Pakowacz ID Oferty: 157364 Sortownia paczek,12 € brutto, auto mile widziane Strong Team
1560 - 2500 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 08-11-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane
• podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• własne auto mile widziane
• Zaświadczenie o niekaralności
Zakres obowiązków:
• sortowanie paczek według kodów kreskowych
• rozładunek lub załadunek paczek
• ogólne prace na magazynie
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
Oferujemy:

• umowa o prace na warunkach niemieckich
• pełne ubezpieczenie na terenie Niemiec
• praca długoterminowa z możliwością przejęcia na stale przez klienta
• komfortowe zakwaterowanie
• osoby posiadające własne auto otrzymują dodatek kilometrowy

Wynagrodzenie:
• 12€ brutto/godz.
• możliwe nadgodziny
• dodatek za prace w nocy 25% netto do godzinówki