Pakowacz ID Oferty: 139324 +++PAKOWANIE SŁODYCZY I SŁODKOŚCI :) :) :) ★★COSMOWORKER - PRACA ZA GRANICĄ
11.67 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 12-12-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Praca długoterminowa.
W tym momencie oferta nie jest skierowana do par.
Praca na hali produkcyjnej.
Stawka początkowa 10,67€/h brutto (stawka podstawowa 9,70€ + stałe dodatki zmianowe).
10,90€/h brutto po przepracowani 5 tygodni.
11,12€/h brutto po przepracowani 10 tygodni.
Za każde przepracowane 6 miesięcy premia 250€.
Możliwość kolejnych podwyżek oraz premii.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Wymagania:
mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
dobra sprawność fizyczna,
mile widziane posiadane prawo jazdy kategorii B,
dyspozycyjność do pracy na minimum 3-miesiące.
Opis stanowiska:
pakowanie produktów w kilkuosobowych grupach na stołach lub na linii,
praca w systemie 2-zmianowym.
legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
opiekę koordynatorów,
stawkę początkową 10,67€/h brutto (stawka podstawowa 9,70€ + stałe dodatki zmianowe),
10,90€/h brutto po przepracowani 5 tygodni. 11,12€/h brutto po przepracowani 10 tygodni. Za każde przepracowane 6 miesięcy premia 250€. Możliwość kolejnych podwyżek oraz premii.
możliwość pracy w długim okresie czasu,
40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
koszt zakwaterowania: 96,00 €/tydzień,
koszt ubezpieczenia: 23,60 € za tydzień.
Odpowiedz na ofertę * Aplikacja poprzez formularz zewnętrzny pracodawcy