Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Order picker

Order picker - Magazyn z odzieżą - Tilburg

10.82 - 13.2 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14-05-2022
Data zakończenia 16-05-2022

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

Język obcy angielski

Treść oferty

Dla jednego z naszych klientów w Tilburgu, poszukujemy osób do pracy przy:

• komisjonowaniu odzieży takich marek jak H&M, Arket, Monki, Weekday i COS

Wymagana znajomość języka angielskiego minimum A2/B1!

OPIS STANOWISKA:
• zbieranie zamówień (order picker),
• pakownie towaru do kartonów,
• przyjmowanie zwrotów,

OFERUJEMY:
• stawka godzinowa: 10.82€
• dodatki za wieczory i weekendy
• pełen pakiet dodatków (dodatek urlopowy 8,33%; dodatek wakacyjny 10,82% itp.)
• 40 godzin/ tygodniowo, możliwość nadgodzin
• zakwaterowanie Koszt: 102,50€ / tydzień

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w logistyce
• Możliwość pracy na różnych zmianach
• Znajomość języka angielskiego minimum A2/B1,