Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Order picker

Order Picker - oferta z zakwaterowaniem od zaraz!

10.05 - 15.24 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca sezonowa / tymczasowa
Data publikacji 18-06-2021
Data zakończenia 02-07-2021

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

Język obcy angielski

Treść oferty

Agencja Pracy GAP Personnel (Kraz: 17276) aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisku ORDER PICKER do pracy w Holandii.

Dostępne lokalizacje: Almelo, Enschede, Oldenzaal, Venlo, Losser, Eindhoven

Oferujemy:
- Atrakcyjne stawki godzinowe - €10,05 - €11,29 brutto (w zależności od lokalizacji) + dodatki nocne i weekendowe,
- Zapewniamy zakwaterowanie w pełni wyposażone,
- Darmowy dojazd od miejsca naszego zakwaterowania do miejsca pracy,
- Gwarantowane min. 36g. tygodniowo (możliwość nadgodzin do 60 g. tygodniowo),
- Wypłaty co wtorek na wskazane konto,
- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej,
- Pomoc ze strony polskich i holenderskich konsultantów.

Obowiązki:
- Zbieranie zamówień,
- Planowanie (uzupełnianie półek),
- Skanowanie produktów,
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki,
- Kontrolowanie produktów pod względem jakości.

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Gotowość do pracy fizycznej,
- Prawo jazdy kategorii B (mile widziane),
- Chęć do rozpoczęcia pracy w najbliższym czasie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Jankego
147/6
Katowice
40-617
Polska