Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Opiekun/opiekunka osoby starszej

PFLEGE - ALTENHEIM 1700€ netto/m-c z mieszkaniem

14.5 - 15.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 24-03-2020
Data zakończenia 24-04-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki

Treść oferty

PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH - NIEMIECKIE DOMY SENIORA.
NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. ZATRUDNIENIE od KWIECIEN i MAJ 2020.

Miejsce Pracy Landy: Baden- Wurttemberg , Bawaria, Hessen.

PRACODAWCA: NIEMIECKA AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE.

PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM.
DODATEK ZA PRACE NA 2 i 3 ZMIANE + DNI SWIĄTECZNE = 25% 50% 100%

STAWKA: 14.50 euro brutto/godz. dla Opiekunow bez Certyfikatu lub Dyplomu Opiekuna Osób Starszych.
DIETA :od 8,00 do 15,00 euro netto za kazdy przepracowany Dzień.

STAWKA: 15,50 euro brutto/godz., dla Opiekunów z Certyfikatem lub Dyplomem Opiekuna Osob Starszych.(akceptowany tylko Ausbildung w Niemczech ).
DIETA : od 8,00 do 15,00 euro netto za kazdy przepracowany Dzień.

Pracownicy dojezdzający własnym Samochodem do Pracy
otrzymują zwrot kosztow dojazdow do Pracy tzw. kilometrowke od 1 km = 0,30 euro cent.

Koszty Podrózy z Polski do Niemiec opłaca Pracodawca.
ZAKWATEROWANIE ORGANIZUJE I OPŁACA PRACODAWCA.

Dla Kazdego Pracownika Pokój jednoosobowy.
Od pierwszego Dnia Pracy odprowadzane skladki Emerytalno-Rentowe.

ZADANIA: KOMPLEKSOWA OPIEKA OSOBY STARSZEJ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
Doswiadczenie w Opiece min. 1 rok
Znajomość niemieckiego komunikatywnie w rozmowie.

WARUNEK: Zatrudniamy Pracowników do 60 lat.

APLIKACJE CV tylko w jez. niemieckim.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia