Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny K/M (bez doświadczenia)

1400 - 2000 GBP brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 17-07-2020
Data zakończenia 17-08-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

Język obcy angielski

Treść oferty

Gap Personnel Poland poszykuje Opiekunów medycznych (asystentów opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi) do renomowanych domów opieki na terenie Wielkiej Brytanii.

Asystent będzie odpowiedzialny za opiekę nad osobami dorosłymi z niepełnosprawnościami fizycznymi lub umysłowymi. Na tym stanowisku wymagamy min. komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Wcześniejsze doświadczenie nie jest konieczne. Pracodawca oferuje niezbędne szkolenia wprowadzające jak i uzupełniające wraz z możliwością uzyskania kwalifikacji zawodowych.

Praca w domu opieki w systemie zmianowym (dziennna / nocna) w oparciu o brytyjską umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (etat). Dostępny pakiet relokacjny oraz bezpłatny transport do Wielkiej Brytanii.

Główne obowiązki:

- Wspieranie rezydentów w codziennych czynnościach,
- Organizacja czasu i pomoc w wykonywaniu różnych obowiązków,
- Wspieranie rezydentów w przygotowywaniu posiłków, sprzątaniu,
- Działanie z empatią wobec rezydentów i wykazywanie zrozumienia ich potrzeb i problemów,
- Dzielenie się z innymi pracownikami opinią o stanie zdrowia i potrzebach rezydenta,
- Zapewnienie aktywności w społeczeństwie- kontakt z innymi rezydentami,

Wymagania:

- Rzetelność, umiejętność pracy z ludźmi, komunikatywność,
- Dyspozycyjność i chęć do pracy,
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie wymagane),

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o brytyjską umowę o pracę od 1400 do 2200 funtów brutto - miesięcznie (zależne od ilości wykonywanych godzin),
- W pełni zorganizowany i opłacony transport do Wielkiej Brytanii,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Szkolenia i kwalifikacje zawodowe,

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do przesyłania CV lub kontakt telefoniczny

Numer Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 17276
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).
Opolska
17-19/1
Katowice
40-084
Polska