Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego wysokiego składu

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 31-08-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Operator Wózka Wysokiego Składowania
Miejsce pracy:

Zadania na stanowisku:
obsługa wózka wysokiego składowania (max. 9 m)
lokowanie nośników paletowych w odpowiednie lokalizacje na regałach z zachowaniem kontroli poprawności ich zabezpieczenia
kompletacja zamówień
praca z użyciem scanerów i terminali voice

Wymagania:
doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego (wysoki skład)
uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu
gotowość do pracy w systemie 3. zmianowym
chęci do pracy

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
konkurencyjne wynagrodzenie (przejrzysty system nagród)
bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
bogaty pakiet socjalny
grupowe ubezpieczenie na życie
dobre warunki pracy