Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego/magazynier

4000 PLN brutto/rok
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 11-05-2020
Data zakończenia 11-06-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
prawo jazdy B

Treść oferty

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym działająca w branży TSL od ponad 15 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazyniera
Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:
• realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)
• przyjmowanie i wydawanie towarów
• przemieszczanie i rozkładanie towarów
• dbałość o stan towaru w magazynie oraz porządek
• obsługa wózka widłowego i jego konserwacja
• kontrola ilościowa jakościowa towarów
• bieżąca kontrola stanów magazynowych

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne minimum 1 rok
• ukończony kurs operatora wózków widłowych potwierdzony odpowiednim zaświadczeniem wydanym przez UDT
• sprawność fizyczna
• umiejętność pracy w zespole
• uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• odpowiedzialność za własne bezpieczeństwo w pracy
• znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
Oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
• dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole

CV prosimy przesyłać na adres e-mail
W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia o następującej treści: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Hutniczej 16, 81-061 Gdynia, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000778319, NIP: 9581695728, REGON: 381455449, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, w t