Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Operator wózka widłowego

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (STABILNE GODZ.)

11.37 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 21-05-2020
Data zakończenia 18-04-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy angielski

Treść oferty

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek. Poszukujemy osób do pracy jako operator wózka widłowego bocznego.

Zakres obowiązków:
- przywożenie i odwożenie wózkiem widłowym zbiorników, skrzynek, pojemników
- możlwość pracy na produkcji i przy zbieraniu zamówień

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro 11,37 €/h brutto + dodatki za pracę w systemie zmianowym
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

Wymagania:
- uprawnienia oraz doświadczenie na wózku widłowym bocznym
- podstawowa znajomość języka angielskiego