Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator wózka widłowego

Operator wozka widlowego 16 Ton

12.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 11.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Operator wozka widlowego w przemysle drzewnym
Miejsce pracy: Wismar
Twoje zadania:
- Obsluga wozka widlowego 16 Ton (wozek widlowy czolowy) w zakladzie produkcyjnym – przemysl drzewny
- Zaladunek i rozladunek towaru (palety drewniane)
- Skladowanie i transport elementow drewnianych – drewniane palety
- Praca w systemie zmianowym (3-4 zmiany), po 3 tygodniach pracy 5 dni wolnego
Czego oczekujemy:
- Doswiadczenie w obsludze wozka widlowego min powyzej 8 Ton
- Posiadanie odpowiednich uprawnien do obslugi wozka widlowego
- Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
- Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
- Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie dobrym podstawowym, min A2 – warunek konieczny (komunikacja w miejscu pracy odbywa sie w jezyki niemieckim)
- Prawo jazdy kat. B oraz posiadanie wlasnego srodka transportu bedzie dodatkowym atutem – pracodawca nie organizuje transportu do i z pracy
Co oferujemy:
- Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) 12.50 € brutto / h
- Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma)
- Tresc umowy rowniez w jezyku polskim
- Zakwaterowanie platne 100€ miesiecznie (odliczane od wynagrodzenia), w pelni wyposazone pokoje 2 osobowe z kuchnia i lazienka oddalone okolo 20 km od miejsca pracy
- Prace na dluzszy okres czasu
- Pomoc przy zameldowaniu w miejscu zakwaterowania, urzedzie skarbowym