Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator wózka widłowego

Magazynier / Operator wózka widłowego - Niemcy

1500 - 1750 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 04.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Aktualnie dla naszego Klienta z poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejscowość: Vellberg (okolice Norymbergi)
Stawka: 1500 – 1750€ brutto/miesiąc + 8€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekujemy:

• Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Doświadczenie jako operator wózka widłowego
• Aktualne uprawienia niemieckie na wózki widłowe
• Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Auto do dyspozycji na wyjazd – mile widziane

Opis stanowiska:

• Operowanie wózkiem widłowym frontowym
• Magazynowanie i odbieranie towaru
• Zaopatrzenie produkcji
• Kompletacja zamówień
• Przygotowanie i kontrola wysyłek towaru a także odbioru dostaw
• Transport wewnętrzny towarów na magazynie
• Przestrzeganie przepisów BH

Oferujemy:

• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stała opieka koordynatora
• Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
• Podatki odprowadzane w Niemczech
• Zwrot za odzież roboczą