Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Operator maszyn

Pracownik utrzymania ruchu maszyn - FRANCJA (AW)

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca sezonowa / tymczasowa
Data publikacji 16-04-2021
Data zakończenia 17-05-2021

Wymagamy

dokument cv wymagane

Treść oferty

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Pracownik utrzymania ruchu maszyn w tartaku – FRANCJA

Miejsce pracy: Francja okolice Laval

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Pracownik utrzymania ruchu maszyn tartacznych w dziale produkcji bloków dołączy do
ekipy pięciu innych pracowników i będzie odpowiedzialny za konserwację maszyn w
tartaku (utrzymanie bieżące i ewentualne naprawy układów elektrycznych,
pneumatycznych i hydraulicznych).

Zakres obowiązków:
- branie udziału w planowaniu (razem z przełożonymi) działań związanych z
utrzymaniem maszyn
- dokonywanie napraw i konserwacja sprzętu produkcyjnego
- zapewnianie i optymalizowanie procesów naprawczych
- prace konserwacyjne instalacji
- instalacja, regulacja i aktualizacja sprzętu
- czyszczenie, naprawa lub wymiana wadliwych części

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność z zakresu utrzymania ruchu: naprawy mechaniczne, hydraulika siłowa i
spawanie
- znajomość j. angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- bezpłatne zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika