Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator maszyn

Operator maszyn | Wschód

1550 - 1770 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 17-09-2020
Data zakończenia 12-10-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator maszyn w branży drzewnej

Miejscowość: Saalburg-Ebersdorf (wschód Niemiec)

Stawka: 1550 – 1770€ brutto/miesiąc + 25€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Wykształcenie jako stolarz lub inne z zakresu mechaniki drewna (mile widziane)
Praca w branży drzewnej (mile widziane)
Doświadczenie jako operator maszyn (obsługa i ustawianie maszyn)
Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność
Posiadanie własnego auta na wyjazd w celu zachowania niezależności

Opis stanowiska:

Praca w pełni zautomatyzowanym tartaku
Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna
Kontrola pracy maszyny
Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
Praca zgodnie z wymogami BHP

Oferujemy:

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stała opieka koordynatora
Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
Podatki odprowadzane w Niemczech
Zwrot za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.
MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): http://bit.ly/Informacja-Mondi oraz http://bit.ly/Zgoda-na-Przetwarzanie-Danych