Operator maszyn

Operator automatycznych linii do cięcia

18 - 20 PLN brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 05.02.2020

Treść oferty

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o., firma z 30-letnim doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku w branży pośrednictwa pracy aktualnie dla naszego klienta w Chróścicach (woj. opolskie) poszukuje osób na stanowisko :

Operator automatycznych linii do cięcia.

KLUCZOWE ZADANIA:
• obsługa linii automatycznych do cięcia materiału z kręgów
• obsługa pras
• realizacja zleceń produkcyjnych
• pobieranie i zdawanie materiału na potrzeby produkcji
• kontrola jakości detali wykrawanych przez maszyny

WYMAGANIA:
• dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym)
• uczciwość, pracowitość, rzetelność
• motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
• ze względu na charakter pracy poszukujemy głównie mężczyzn
OFERUJEMY:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia i dodatki
• dodatkową premię frekwencyjną
• pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
• atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupow