Operator maszyn ID Oferty: 164581 OPERATOR MASZYN 2250-2500 EURO NETTO Humanus Personalservice GmbH
2250 - 2500 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 21-11-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Opis stanowiska / Obowiązki:

- uzbrajanie maszyny
- usuwanie drobnych usterek
- utrzymanie ruchu

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie zawodowe
- świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikat lub wieloletnie doświadczenie w branży technicznej np. ślusarz, ślusarz maszynowy, ślusarz
przemysłowy, mechanik, mechanik samochodowy
Nasza Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach od ok. 2250/2500 euro netto (na rękę) za przepracowany miesiąc (wynagrodzenie
uzależnione jest od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
- brak tzw. Zeitkonta - (wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji)!
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra +25% do wypłaty
- cykliczne podwyżki
- możliwość przejścia bezpośrednio do pracodawcy po 12 miesiącach
- darmowe ubranie robocze (zapewnione przez pracodawcę)
- regularne zaliczki
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)
- niemiecka umowa o pracę
- niemieckie ubezpieczenie
- wsparcie polskojęzycznych dysponentów
- dodatkowe 100 euro. Więcej szczegółów podczas rozmowy kwalifikacyjnej
- dodatki urlopowe oraz świąteczne