Operator maszyn ID Oferty: 150294 Operator maszyn – w branży drzewnej! Mondi Polska Agencja Pracy
1500 - 1750 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 12-07-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Stanowisko: Operator maszyn – w branży drzewnej!
Miejsce pracy: 77839 Lichtenau-Scherzheim
Stawka: 1100€ – 1250€ + 15€ netto diety/dzień (kwatera za darmo)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży drzewnej. Aktualnie trwa proces rekrutacji na stanowisko operatora maszyn - piły blokowo- taśmowej.

Opis stanowiska:

obsługa maszyn (piły blokowo- taśmowej)
pomiar obrobionych części zgodnie z instrukcjami
czuwanie nad pracą maszyny
kontrola optyczna obrabianych części i otrzymanego produktu

Wymagania:

znajomości j. niemieckiego w stopniu podstawowym mile widziana
auto na wyjazd w celu zachowania mobilności na miejscu
doświadczenie na stanowisku operatora maszyn (produkcyjnych lub inne)
mile widziane doświadczenie w branży drzewnej
gotowość do pracy zmianowej
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”