Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator maszyn cnc

Praca dla Operatora CNC/ imb

10.15 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-07-2020
Data zakończenia 30-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2

Treść oferty

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku operator CNC - tokarz

Miejsce pracy: Francja okolice Saint-Etienne

Praca zmianowa: 3 zmiany (5-13, 13-21, nocna: 21-5)

Zakres obowiązków:

- praca w zakładzie zajmującym się obróbką elementów metalowych na maszynach numerycznych

- obróbka elementów odlewów itp.

- obsługa i ustawianie maszyn CNC (tokarek i centrum obróbczego) ze sterowaniem Fanuc

- kontrola jakości z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych: średnicówka, mikrometr, suwmiarka,

- prace na podstawie rysunku

- seryjność: małe i średnie serie

- materiał: surowiec hutniczy i odlewy

Wymagania:

- min. 6 miesięczne doświadczenie zawodowe

- znajomość sterowania Fanuc

- umiejętność obsługi wózka widłowego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.