Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator maszyn cnc

Operator CNC Niemcy 2000-2200 €/miesiąc

2000 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 22-05-2020
Data zakończenia 22-06-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Opis stanowiska:
• praca jako operator maszyn CNC
• praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein
• wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego

Wymagania:
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód (mile widziane)
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

tel 34 35 02 159