Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Operator maszyn cnc

Operator CNC frezarki Weinig Powermat 150

12 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 19.02.2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Concrete Construction Union Sp. z o.o. poszukuje osób posiadających doświadczenie w obsłudze frezarki do drewna WEINIG POWERMAT 150

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyny frezującej drewniane elementy ;
- przygotowanie stanowiska pracy do zmiany, na podstawie dziennych planów produkcyjnych;
- kontrolowanie procesów produkcyjnych;
- kontrolowanie jakości produktów końcowych;
- usuwanie usterek;
- prowadzenie dziennych raportów;
-obsługa wózków widłowych

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
- znajomość obsługi frezarki Weining Powermat 150;
- uprawnienia na wózki widłowe;
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;
- własny transport - warunek;
- dbałość o szczegóły;

Oferujemy:

- wynagrodzenie: 12€ netto/h;
- praca od Poniedziałku do Piątku - praca zmianowa, ranna oraz popołudniowa;
- zakwaterowanie (całkowity koszt ponosi pracodawca),
- ubezpieczenie,
- możliwość rozwoju i dłuższej współpracy,
- praca stała - z okresowymi zjazdami do Polski.