Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Nauczyciel/nauczycielka

Nauczyciel tańca w Arthur Murray

2500 PLN netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 23-03-2020
Data zakończenia 23-04-2020

Zapewniamy

transport za granicę

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 5
Język obcy angielski

Treść oferty

Poszukujemy osoby zakochanej w tańcu, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu i zostać nauczycielem tańca w Międzynarodowej Szkole Tańca Arthur Murray w Warszawie.
Jeśli:
• Od ponad 5 lat tańczysz taniec towarzyski, klasyczny lub ludowy i nie wyobrażasz sobie swojego życia bez tańca
• Nie tylko lubisz tańczyć, ale także chcesz dzielić się, uczyć i inspirować ludzi do zmiany życia poprzez taniec
• Mówisz dobrze po angielsku;
• Posiadasz wyższe wykształcenie, a komunikacjach ludźmi jest Twoją mocna stroną
• Jesteś otwarty na naukę nowych tańców, stosowanie nowych technik i metod nauczania
• Jesteś Punktualny i zorganizowany zarówno w pracy jak i życiu
• Uwielbiasz nowe wyzwania i ekscytujące projekty

Czekamy na Ciebie!
* Twój wzrost, waga i doświadczenie w nauczaniu nie mają znaczenia, ale doświadczenie w branży obsługi klienta jest ogromną korzyścią!

Obowiązki nauczyciela:
• Prowadzenie jakościowych zajęć indywidualnych i grupowych dla klientów studio
• Przygotowanie i udział w imprezach tanecznych
• Aktywny udział w administracyjnej pracy studia
• Udział w codziennych spotkaniach pracowników studia
• Wykonywanie wszystkich zadań / standardów, określonych przez dyrektora / dyrektora tańca w studio