Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Murarz

Murarz - beton komórkowy

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 11-05-2022
Data zakończenia 11-06-2022

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie darmowe
wyżywienie tak

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2

Treść oferty

Duńska firma budowlana, o stabilnej pozycji na skandynawskim rynku, poszukuje fachowca na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

praca przy stawianiu obiektu (3000 m2) z betonu komórkowego.

Oczekiwania:

• co najmniej dwuletnie doświadczenie w murowaniu z bloczków
• duży atut: znajomość angielskiego choćby na minimalnym poziomie
• duży atut: prawo jazdy kat. B
• Poszukujemy również brygadzisty – osoby, która koordynowałaby zespół ok 10 murarzy.

Firma oferuje:

• Umowę o pracę z duńską firmą ze wszystkimi profitami
• Zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz transporty - organizacja po stronie pracodawcy – to bardzo duże ułatwienie i wygoda – jedziesz, żeby pracować, a nie zajmować się organizacją wyjazdów, szukaniem zakwaterowania i gotowaniem.
• Atrakcyjne warunki oraz elastyczne możliwości zjazdów do Polski.
Mikołaja Reja
13/15
sopot
81-874
Polska