Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Murarz

Murarz - praca w Belgii - 12 -13 €/h netto

12 - 13 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 15-09-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy.
Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

Praca w Belgii - Antwerpia i okolice. Obecnie poszukujemy murarzy do pracy na terenie Belgii.

Zakres obowiązków:
- murowanie, prace ogólnobudowlane

Wymagania:
- co najmniej 2 lata doświadczenia w pracach murarskich (atutem będzie doświadczenie w pracy w Belgii)
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- auto - warunek
- umiejętność pracy w zespole
- dokładność oraz skrupulatność
- własne ubranie robocze, BUTY z noskiem metalowym

Oferujemy:
- 12 - 13 euro/godz netto,
- wszelki sprzęt zapewniony,
- zakwaterowanie opłacone,
- mieszkanie blisko zakładu pracy,
- opieka polskiego Project Managera,
- praca stała,
- pierwszy przejazd z Polski do Belgii po naszej stronie (w wypadku wyjazdu własnym autem, wypłacamy ekwiwalent 85 euro na paliwo),
- rozliczenie na zasadzie kilometrówki.
Wały Piastowskie
1/1508
Gdańsk
80-855
Polska