Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter

MONTER RUROCIĄGÓW PRZEMYSŁOWYCH NIEMCY, STAWKA DO

15 - 20 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 31-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B+E

Treść oferty

Nasza firma niemiecka, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna, biuro w Mülheim an der Ruhr, Deutschland, Dokumenty przez Internet lub w biurze. Praca Niemcy, cale Niemcy.

Jezeli nie mowisz po niemiecku, nie wysylaj zgloszenia, dzieki!

Monter rurociągów, Niemcy Vorrichter mit deutsch,
osoby tylko mowiace po niemiecku

Opis stanowiska:

Monter Rurociagow mit deutsch,
praca podstawie rysunku izometrycznego, dobra znajonosc rysunku.
Samodzielne wyginanie odcinków rur, przygotowywanie złączy, montaż.
Doswiadczenie w zawodzie w pracy jako monter rur i rurociagow.
Umiejetnosc pracy w zespole.
Wymagane doswiadczenie na danym stanowisku
Rysunek izometryczny dobry - znajomosc konieczna

Wymagania:

Szukam zawodowca do montowania rur,
rafineria i zaklady chemiczne, praca stała, (5 lokalizacji)
znajomość rysunku izometrycznego konieczna!
jezyk niemiecki od A2/ kommunikativ.........

Oferujemy:

Mieszkanie gratis, Opłacone przez naszą firmę.
Również system rotacyjny, czas urlopowy elastyczny.
brak zeit konta/brak banku godzin
auto do ustalenia
dieta 40-60 € za każdy dzień
kilometrówka

Rozmowa i ustalenia po przesłaniu cv i certyfikatow
stawka do ustalenia netto na reke, zalezy od kwalifikacji.

prosze dopisac w tytule wiadomosci: Monter Rurociagow mit deutsch
Dziekuje

Kontakt po przeslaniu dokumentow!
Zum Eisenhammer
7a
Oberhausen
46049
Niemcy