Monter ID Oferty: 150627 Monter wentylacji - Belgia ABC Work
14 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 10-07-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy angielski
prawo jazdy B
Zakres obowiązków:
- Praca jako monter wentylacji w przemyśle. Zarówno montaż nowych jak i naprawa. Kandydat musi mieć doświadczenie z elektrykiem, wykonać połączenie z panelu wentylacyjnego i elektrycznego.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Podstawowa znajomość j. angielskiego
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Prawo jazdy i własne auto dostępne na wyjazd
- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia , od 14€ br/h
- Umowa o pracę z belgijskim pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Szybkie kroki do podjęcia pracy
1 Skontaktuj się z nami
2 Daj nam poznać swoje zalety
3 Wybierz ofertę pracy
4 Wyjedź

Prosimy o przesyłanie CV przez formularz na stronie.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:00 00 57 3024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”