Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter

Zatrudnimy montera instalacji wyciągowych spalin

3000 - 4000 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 05-07-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH
to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.
Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Monter instalacji wyciągowych spalin
Miejsce pracy: Niemcy / okolice Stuttgart

Zadania:
Do obowiązków na w/w stanowisku należy wykonywanie zleconych zadań związanych z montażem systemów wyciągowych spalin u klientów naszej firmy, którzy zamówili kompleksowe rozwiązanie łącznie z instalacją systemu.
Wymagania:
-znajomość języka niemieckiego
-wykształcenie zawodowe w kierunkach instalacyjnych, ślusarskich, elektrycznych
-dobry stan zdrowia,
-prawo jazdy kat. B
-elastyczność, zmysł organizacyjny, pozytywne usposobienie
-sumienność, rzetelność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji
Oferujemy:
- stałe zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie
-atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
-miłą i przyjazną atmosferę
-szkolenie przygotowujące
-pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim przez cały okres zatrudnienia
-telefon służbowy, narzędzia i odzież roboczą
-możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko