Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter / utrzymanie ruchu

Monter / utrzymania ruchu (K/M) Darmowe mieszkanie

1900 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 21-05-2020
Data zakończenia 21-06-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Dla naszego klienta w Niemczech w okolicach Monachium, poszukujemy monterów / mechaników utrzymania ruchu.

Zakres obowiązków:
- Utrzymanie ruchu na magazynie
- Bieżące naprawy, usuwanie usterek, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń
- Analiza przyczyn awarii i proponowanie rozwiązań oraz działań zapobiegawczych

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego
- gotowość do pracy w godzinach nocnych (6 dni w tygodniu)
- mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:
- Darmowe zakwaterowanie
- Zarobki około 1900 euro
- Dobre warunki pracy
- Długoterminową współprace
- Pracę w przyjaznym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków,