Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter stolarki budowlanej

PILNE: Monter stolarki budowlanej, Belgia

18 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia własna działalność
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 15-09-2020
Data zakończenia 16-10-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Mava Sp. z o.o. od 2011r. świadczy usługi kompleksowego wykonawstwa obiektów wielomieszkaniowych i komercyjnych w kilku krajach Unii Europejskiej.
Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukuje do współpracy doświadczonych pracowników ogólnobudowlanych do prac wykończeniowych w kontenerach mieszkalnych na terenie Belgii.

Obowiązki:
• montaż okien i drzwi w kontenerach mieszkalnych
• prace wykończeniowe

Wymagania:
• doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• prawo jazdy oraz samochód (mile widziane).
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Mava Sp. z o.o.
Bankowa
36
Jelenia Góra
58-500
Polska