Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter stolarki budowlanej

MONTER MEBLI KUCHENNYCH -Niemcy

11 - 12 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 06.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Zadania:

Transportowanie mebli
Montaż mebli w miejscu docelowym
Praca blisko miejsca zamieszkania

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Mile widziane prawo jazdy kat C
Zdolności manualne
Pracownik nie musi być stolarzem
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie 11-12 euro brutto/godzinę
Dieta 30-40 euro netto/za każdy przepracowany dzień (w zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)
Możliwość nadgodzin
Możliwość zaliczek
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - opłacane przez pracownika
Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Al. 29 listopada
153/1-4
Kraków
31-406
Polska