Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

MONTER INSTALACJI WODNO-GAZOWEJ (NIEMCY)!

1500 - 2500 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 26-03-2019
Data zakończenia 12-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki

Treść oferty

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER INSTALACJI WODNO-GAZOWYCH

kraj: NIEMCY/m.FULDA

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków:

wykonywanie instalacji zimnej i ciepłej wody oraz gazu
montaż instalacji kanalizacyjnej
konserwacja i naprawa instalacji

Wymagania:

doświadczenia w pracy jako instalator urządzeń sanitarnych i CO
znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
mile widziane wykształcenie kierunkowe
Oferujemy:

1. Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Austrii.
2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
3. Premia za polecenie pracownika – do 500€!
4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
6. Atrakcyjne dodatki godzinowe.
7. Możliwość wypłacania zaliczki.
8. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
... oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?