Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

HYDRAULIK modernizacja instalacji

12 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 18-02-2019
Data zakończenia 12-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Zadania:

Montaż i przebudowa rur, odpływów i instalacji
Modernizacja łazienek, kuchni i instalacji ciepła
Naprawa, renowacja instalacji sanitarnych

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Wykształcenie min zawodowe, mile widziane kierunkowe
Doświadczenie na stanowisku hydraulik min. 1 rok
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności