Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Hydraulik 14€ /godz.+dieta 8€ netto/godz. NIEMCY

Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 07-10-2018
Data zakończenia 12-03-2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki

Treść oferty

ZADANIA: MONTAŻ SIECI WODA/GAZ/OGRZEWANIE.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny + doświadczenie.

własne auto do wyjazdu nie jest wymagane!!
zawód branżowy nie jest wymagany!!

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
OFERTA PRACY – HYDRAULIK – NIEMCY.

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
PRACA od 15.10.2018, 22.10.2018 i w kolejnych Tygodniach.

Zatrudniamy Samodzielnych HYDRAULIKÓW i TEAMY (+auto).

STAWKA: 14 EUR brutto/godz.+ dieta 8,00 EUR netto/godz.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.