Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych s

Montaż światłowodów do Niemiec!

10 - 20 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia własna działalność
Rodzaj pracy inna
Data publikacji 21-05-2020
Data zakończenia 21-06-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2

Treść oferty

Werthen Building Solution poszukuje osób na stanowisko:

MONTER ŚWIATŁOWODÓW

UMOWA: B2B lub zlecenie
KWATERA: darmowa
DOŚWIADCZENIE: wymagane

OBOWIĄZKI:
- montaż światłowodów
-spawanie światłowodów
- wykonywanie sieci światłowodowych,
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez WERTHEN Sp. z o.o. przez obecnych i przyszłych klientów spółki WERTHEN, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby WERTHEN Sp. z o.o. mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości. Dodatkowe informacje na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej pod adresem