Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter sieci gazowych

Monter / Gazownik | Darmowa kwatera

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 29-07-2020
Data zakończenia 29-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Monter / Gazownik

Miejscowość: Bietigheim-Bissingen (okolice Stuttgartu)
Stawka: 1930 – 2200€ brutto/miesiąc + 35€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie na stanowisku gazownik/monter instalacji gazowych
• Wiedza w zakresie dokonywania pomiarów, obliczeń oraz odpowiednich zasad
• Gotowość do pracy w delegacji
• Chęć podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
• Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialność oraz lojalność
• Prawo jazdy kat. B z doświadczeniem w kierowaniu autem służbowym

Opis stanowiska:
• Wymiana liczników gazowych u klientów
• Montaż oraz konserwacja sieci, systemów pomiarowych i kontroli ciśnienia gazu
• Prace serwisowe w obszarze instalacji i sieci gazowej
• Wsparcie w zadaniach konserwacyjnych, naprawczych i porządkowych

Oferujemy:
• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
• Opłacone i zorganizowane zakwaterowanie
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stała opieka koordynatora
• Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
• Podatki odprowadzane w Niemczech

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): http://bit.ly/Informacja-Mondi oraz http://bit.ly/Zgoda-na-Przetwarzanie-Danych