Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Monter rurociągów

Monter/Ślusarz rurociągi

15 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 03-09-2021
Data zakończenia 07-09-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki

Treść oferty

Opis stanowiska monter:
Montowanie elementów do rurociągów według rysunku izometrycznego Wyginanie odcinków rur, demontaż, montaże kołnierzy-flanszy,
Śluarz
Montaz i demontaż rurociągów według rysunku podglądowego
Praca na rafineriach, zakłady chemiczne, przemysłowe
Praca od 180 do 240 godzin miesięcznie
Możliwa praca w maskach oraz na wysokościach.
Oferujemy:
Dla monterów od 15 euro netto na rękę
Dla ślusarzy od 13 euro netto na rękę ( stawki uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego)
Umowa niemiecka na czas nieokreślony
Zakwaterowanie bezpłatne z pokojami jednoosobowymi, łazienka, kuchnia dostęp do Wifi.
Zum Eisenhammer
7a
Oberhausen
46049
Niemcy