Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter rurociągów

Monter Rurociagow Okretowych Rostock

15 - 20 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 13-02-2020
Data zakończenia 15-03-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki

Treść oferty

Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w w DE, Dokumenty przez Internet, Praca północne Niemcy
Stanowisko: Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch

Opis stanowiska:

Aktualne! Szukam zawodowca do montowania rur, stocznie, praca stała, znajomość rysunku izometrycznego konieczna! jezyk niemiecki komunikatywny minimum!
Wymagania:

Monter Rurociagow Okretowych mit deutsch, praca podstawie rysunku izometrycznego, dobra znajonosc rysunku. Samodzielne wyginanie odcinków rur, przygotowywanie złączy, montaż. Doswiadczenie w zawodzie w pracy jako monter rur i rurociagow. Umiejetnosc pracy w zespole. Wymagane doswiadczenie na danym stanowisku
Oferujemy:

Ze znajomościa jezyka niemieckiego od 16€ netto. Mieszkanie gratis, Opłacone przez naszą firmę. Również system rotacyjny, czas urlopowy elastyczny. Rowniez grupy osob. Rozmowa i ustalenia po przesłaniu cv i certyfikatow
Dziekuje Praca polnocne Niemcy
Zum Eisenhammer
7a
Oberhausen
46049
Niemcy