Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter paneli słonecznych

Monter paneli słonecznych - Holandia

500 - 550 EUR netto/tydzień
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 13-05-2020
Data zakończenia 13-06-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 5
Język obcy niemiecki, angielski, niderlandzki
prawo jazdy B

Treść oferty

Opis stanowiska:

- Instalacja paneli słonecznych,
- Przygotowanie ram, instalacji i umieszczanie paneli na dachach,
- Przygotowanie instalacji do połączenia kablami elektrycznymi z panelu do skrzynki zasilającej.

Wymagania:

- Doświadczenie min 5 lat. (Przygotowanie ram, instalacji i umieszczaniu paneli na dachach,
przygotowanie instalacji do połączenia kablami elektrycznymi z panelu do skrzynki zasilającej),
- Język Angielski, niemiecki lub holenderski na poziomie min. B1,
- Prawo jazdy.

Oferujemy:

- Legalną, stabilną pracę u sprawdzonego pracodawcy,
- Atrakcyjne tygodniowe wynagrodzenie od 500 euro - 550 euro netto,
- Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych (pokój dwuosobowy 87,50 euro, 105 euro pokój jednoosobowy),
- Ubezpieczenie,
- Bezpłatny transport do pracy lub wypłacanie kilometrówki za korzystanie z własnego samochodu,
- Kompleksowe wsparcie podczas trwania umowy.
Powstańców Śląskich
121/211
Wrocław
53-332
Polska