Monter konstrukcji ID Oferty: 150865 Monter konstrukcji stalowych 14€/h(2940€ net/m-ąc) ForManWay
13.5 - 14 EUR netto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 12-07-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, działająca w Belgii w sektorze: mieszkaniowym i budynków użyteczności publicznej oraz lokalnej architektury drogowej poszukuje osoby na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych

Zadania:
• Montaż konstrukcji stalowych
• Budowa hali produkcyjnych, magazynowych, usługowych
Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
• Punktualność, dokładność
• Brak nałogów
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom podstawowy)
• Gotowość na długoterminową współpracę
Firma oferuje:
• Umowę o pracę na etat i pełne ubezpieczenie
• Wynagrodzenie 13.50 - do 14.00€ netto/h (na rękę)
• Pracę całoroczną i atrakcyjny system urlopowy
• Nadgodziny w tygodniu i soboty
• Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany internet,
• Bezpłatne dojazdy do pracy
• Regularny system płatności co 10 dni
• Zwrot kosztów przyjazdu z Polski do Belgii i badań lekarskich
• Stała opieka i wsparcie polskojęzycznego koordynatora