Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter izolacji

12.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 30-06-2020
Data zakończenia 31-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 5
Język obcy francuski
prawo jazdy B

Treść oferty

Wymagania:
- min. 5 lata doświadczenia
- dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
- badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
- podstawowa znajomość j. francuskiego
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- montaż izolacji zewnętrznych (styropian)
- tynkowanie
- montaż i demontaż rusztowań

Wybranym kandydatom oferujemy:
- legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
- umowę o pracę tymczasową do grudnia z możliwością przedłużenia
- 12,50 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
- zapewnione nadgodziny płatne extra (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
- zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia oraz składki ZUS opłacane od średniej krajowej
- bezpłatne zakwaterowanie
- częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
Puszkarska
7f
Kraków
30-664
Polska