Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter instalacji

Hydraulik - 300 euro premii!

Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 18.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Zakres obowiązków:

- Montaż i przegląd instalacji sanitarnej
- Montaż ogrzewania centralnego, instalacji wodnej i sanitarnej
- Przeglądy i naprawa pieców grzewczych

Oczekujemy:

- Doświadczenie zawodowe
- Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w j.niemieckim)
- Wcześniejsze doświadczenie na rynku niemieckim mile widziane
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec
- Samochód i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim
Dane  kontaktowe
(numer telefonu dostępny po zalogowaniu się na stronę PRACUJ W UNII)
Oferujemy:

- Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Atrakcyjne zarobki średnio od 2300 euro netto (stawka godzinowa + diety)
- Benefit pracowniczy (44 euro dodatkowo do pensji)
- Bezpieczeństwo socjalne i płacę zgodną z taryfą
- Dodatki za pracę dodatkową, świąteczną i nocną
- Zapewniamy kwatery płatne
- Dodatki świąteczne i urlopowe
- Na życzenie wypłata tygodniówek
- Płatny urlop do 30 dni roboczych