Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Instalator termico-sanitar in Franta!

2000 - 2300 EUR netto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14-01-2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 5

Treść oferty

Ești instalator și cauți un loc de muncă mai bun?
Hai cu noi în Franța!

Angajăm instalatori termico-sanitar pentru un client din Munții Alpi.

Cerinte:
*Minim 4 ani experiență pe un post similar
*Experiență în lucru pe șantiere de construcții mari
*Cunoașterea limbii franceze constituie avantaj
*Permisul de conducere constituie avantaj
*Calitatea de asigurat în sistemul public de pensii din România

Responsabilități:
*Realizarea rețelei de canalizare, apă, gaz
*Lucru după plan și în echipă
*Organizarea postului

Beneficii:
*Salariu atractiv: 2000 euro net/lună
*Posibilitatea de a efectua ore suplimentare (în funcție de cerințele clientului)
*Asigurare medicală privată
*Cazare asigurată
*Suport pe durata detașării
Calcarului
19B
Brasov
500271
Rumunia