Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter fasad

11.5 - 12.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 20-05-2020
Data zakończenia 20-06-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne
wyżywienie tak

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2

Treść oferty

INTERIMAX należy do grupy HRBC Group. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat!

Zadania:
- montaż drewnianej deski obiciowej na budynku
- obsługa elektronarzędzi
- praca na wysokości, na rusztowaniach
- praca w ekipie polsko- francuskiej
- przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę tymczasową
- stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
- dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
- możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
- możliwość otrzymania zaliczki
- zakwaterowanie i dojazd do pracy
- możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
- pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako monter fasad/ bardażysta
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd
- mile widziane doświadczenie w pracy we Francji na podobnym stanowisku
Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www.interimax.com w zakładce Polityka Prywatności.
Mogilska
100
Kraków
31-546
Polska