Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Monter fasad

Monter elewacji

14.2 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 13.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 3
prawo jazdy B

Treść oferty

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dyspozycyjność do pracy od zaraz
- badania na podstawie naszego skierowania
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- montaż izolacji oraz elewacji kompozytowych i drewnianych

Wybranym kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie na terenie Francji
umowę o pracę tymczasową do kwietnia z możliwością przedłużenia
14,20 EUR brutto / godz. (przy 35 godzinach tygodniowo)
dodatkowe nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
dodatek wyżywieniowy w wysokości 10,00 EUR brutto za każdy dzień roboczy
zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacone od średniej krajowej
bezpłatne zakwaterowanie
częściowe pokrycie kosztów podróży