Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Monter dociepleń budynków

Docieplenia - Elewacje - Fassadenisoleur

30 - 36 CHF brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca sezonowa / tymczasowa
Data publikacji 17-11-2021
Data zakończenia 18-12-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki, angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Elewacje - Docieplenia - Fassadenisoleur - Szwajcaria

myWork AG jest szwajcarską firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Skorzystaj z naszego know-how i naszych kontaktów i zacznij pracę w Szwajcarii. Jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.

Poszukujemy 3 – 4 osobowego zespołu do pracy przy i elewacjach od zaraz lub w terminie do uzgodnienia.

Wynagrodzenie: 30 – 36 CHF na godzinę + dieta

Zadania:

• Samodzielna praca zgodnie z planem
• Ocieplanie i tynkowanie elewacji
• Wykonywanie zewnętrznej izolacji cieplnej pod tynkiem
• Nakładanie i zacieranie tynków
• Gruntowanie i klejenie płyt styropianowych
• Montaż parapetów i wnęk na rolety
• Formowanie elementów nadproży i ościeży

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku
• Znajomość obsługi narzędzi do cięcia styropianu (Isoboy)
• Umiejętność tynkowania
• Jedna osoba z j. niemieckim na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

• Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez nas
• Zajmiemy się Twoim pozwoleniem na pracę
• Wsparcie z naszej strony w Szwajcarii
• Możliwość długoterminowego zatrudnienia

W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do kontaktu
Dammstrasse
14
Horgen
8810
Szwajcaria