Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Mechatronik

Mechatronik (K/M)

14.89 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 15.01.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

dokument cv wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Dla naszego klienta w Niemczech -> Stuttgart, Sindelfingen, Ulm poszukujemy mechatroników.
Opis stanowiska pracy:
- tworzenie komponentów elektrycznych i elektromechanicznych na podstawie dokumentacji technicznej, takich jak np.: rysunek techniczny/ maszynowy, lista części czy zestawienie materiału,
- prowadzenie dokumentacji montażowej i podsumowującej
Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki zależne od doświadczenia,
- stabilne długoterminowe zatrudnienie oraz niemiecką umowę o pracę,
- zapewniamy zakwaterowanie
Wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem,
- doświadczenie na podobnym stanowisku