Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Mechanik

Mechanik okolice Stuttgart Niemcy 3500

3000 - 4000 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 26-05-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy C+E

Treść oferty

Praca od zaraz na niemiecka umowe na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.
Komunikacja podmiejska okolice Stuttgart poszukuje pracownika na stanowisko:
Mechanik / Mechatronik
Miejsce pracy: okolice Stuttgart lub Frankfurt lub München Niemcy lub Luxemburg

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego: komunikatywnie do kontaktu z niemieckimi kolegami i mistrzem warsztatu
doswiadczenia napraw
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
naprawa autobusów
diagnostyka
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 3500€ Brutto podstawy (18.68€ / godz) Nadgodziny w soboty mozliwe
28-30 dni urlopu
premia urlopowa 1 raz w roku: 645€ a premia swiateczna: Weihnachtsgeld: 1600€
dodatki za niedziele i swieta
ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

okolice München ASO Mercedes osobowki: 16-17€ lub okolice Frankfurt autobusy 16-17€ lub Luxemburg Mechanik z kat D do 4000€
Prosze o zyciorys na:

(prosze z dopiskiem Mechanik Stuttgart lub München lub Luxemburg)
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
cambridgerstr1
11
berlin
13349
Niemcy