Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Mechanik

Mechanik / technik przetwórstwa tworzyw sztucznych

3040 EUR brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 21-07-2020
Data zakończenia 21-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Video oferta

Treść oferty

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Mechanik / technik przetwórstwa tworzyw sztucznych

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 14€ /h. + 40€ netto diety

-niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

-nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy

-stała opieka polskiego koordynatora

-pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

-indywidualnie ustalany termin wyjazdu

-możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

-ubezpieczenie zdrowotne

-liczba godzin zagwarantowana w umowie

-terminowo wypłacane wynagrodzenie

-dobre warunki pracy, miła atmosfera

-indywidualne podejście do każdego kandydata

-premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

-obsługa maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych;

-wytwarzanie wyrobów z tworzyw sztucznych;

-nadzorowanie i kontrolowanie procesów produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych;

-wykonywanie przeglądów, regulacji oraz konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Wymagania:

-dobra znajomość języka niemieckiego

-wymagane jest prawo jazdy kat. B oraz samochód

-doświadczenie zawodowe