Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Mechanik

Technik mechanik autobusowy/mechatronik

3500 - 4000 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-01-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Obowiązki:
- prace konserwacyjne, remontowe i naprawcze we flocie autobusów i furgonetek,
- instalacja komponentów i akcesoriów,
- diagnoza dysfunkcji pojazdów,
- monitorowanie i ocena floty, wykrywanie braków, w tym związanych z bezpieczeństwem,
- wsparcie dla służby stałej we flocie autobusów.

Profil kandydata:
- dyplom CATP lub inżyniera mechaniki lub mechatroniki,
- wszelkie dodatkowe szkolenia w zakresie technik diagnostycznych,
- homologacja autobusu (D),
- kilka lat doświadczenia w sektorze użyteczności publicznej,
- znajomość języka luksemburskiego i/lub francuskiego będzie dodatkową zaletą
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- zdolność do samodzielnej i zorganizowanej pracy, proaktywność, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania.
- solidne zatrudnienie i stabilne warunki pracy,
- umowę o pracę,
- towarzyszenie w całym procesie adaptacji i integracji, od przyjazdu po zatrudnienie (zakwaterowanie, otwarcie konta bankowego, itp.),
- jesteśmy zainteresowani pracownikami, którzy są gotowi podjąć pracę na dłuższy okres.
Im Rank
45
Plüderhausen
73655
Niemcy