Mechanik samochodów ciężarowych ID Oferty: 135678 Mechatronik LKW 15€/h + dieta+zakwaterowanie Franke + Pahl GmbH
15 - 16 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 26-03-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Zadania:
• Naprawa i serwisowanie pojazdów transportowych i LKW
• Diagnostyka samochodowa
• Wykonywanie napraw i konserwacji układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych pojazdów

Wymagania
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
• wykształcenie jako Mechanik
• doświadczenie zawodowe
• prawo jazdy kat. B + auto
Oferujemy
• stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o prac
• atrakcyjne wynagrodzenie ok. 15,00€/h Brutto w zależności od kwalifikacji
• płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
• ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
• dieta za każdy przepracowany dzień 24€ Netto
• opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni i internetu
• 150-300€ premii swiatecznej i wakacyjnej
• ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
• płatny urlop 24 – 30 dni w roku
• 200€ premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony